Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Natahovač hodinek SATURN 192012 KRAFF watch winder

KR-192012Kód:
SATURN 192012Výrobní kód:

KRAFF

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
dočasně nedostupnéDostupnost:
9 499  / ksBěžně s DPH:
7 065  / ksCena bez DPH:
8 549  / ksCena s DPH:
Ušetříte: 950  / ks (10,0%)
Hlídat zboží na dostupnost
Natahovač hodinek SATURN 192012 KRAFF watch winder

Natahovač hodinek SATURN 192012 KRAFF watch winder detail zámků
Natahovač hodinek SATURN 192012 KRAFF watch winder detail pantu
Natahovač hodinek SATURN 192012 KRAFF watch winder ovládání zezadu

Popis: Natahovač hodinek SATURN 192012 KRAFF watch winder

Luxusní natahovač hodinek KRAFF SATURN 192012 (watch winder) je určen k natažení strojku Vašich mechanických hodinek a jejich bezpečnému uložení. Do tohoto modelu uložíte dvoje hodinky pro současné natahování každé na samostatný držák. Každý držák je možné nastavit zvlášť pomocí kolečka umístěného zezadu. Natahovač má rozměry 28 x 17 x 20 cm je vyroben z dřevovláknitých materiálu, které jsou zvenčí lakovány několika vrstvami lesklého klavírního černého laku a váží 3 kg. Díky svému tvaru se do něj vlezou i větší hodinky. Vnitřní část boxu je polstrována béžovou koženkou, aby nedošlo k poškrábání Vašich hodinek. Tento luxusní natahovač hodinek má stylový vzhled s průhledem dovnitř z masivního skla. Natahovač pohání japonský strojek firmy Mabuchi jež se vyznačuje vysokou spolehlivostí a extrémně nízkou hlučností. Napájení natahovače je možno buď ze sítě (vstup v zadní části boxu) a nebo pomocí dvou baterií (vložených zespodu).

Natahovač točí hodinkami podle jednoho ze 4 zvolených programů, počet otáček je 900, 1200, 1800 nebo 2300 za den - doprava, doleva nebo kombinovaně.
KRAFF watchwinders
Box na hodinky s funkcní natahovače hodinek - watch winder - je ideálním bezpečným uložištěm pro Vaše hodinky s automatickým nátahem. Hlavní funkcí natahovače hodinek (watch winder) je zajistit, aby nedocházelo k nežádoucímu zastavení hodinek v době, kdy je nemáte na ruce, a zajistit vždy dostatečnou rezervu nátahu. Natahovače na hodinky nabízíme v několika velikostech podle množství hodinek jež pojmou a také podle držáků jež zajišťují nátah. Boxy s natahovačem jsou dodávány v elegantním koženém nebo luxusním dřevěném provedení, u některých modelů jistě oceníte možnost ovládání nátahu či indikaci pomocí LCD panelu, kdy je možné dát zvolený režim do paměti, či možnost volby směru otáčení. Ke každému typu je přiložen adaptér (na 230V), záruční karta, hadřík na otírání prachu z mikrovlákna a český návod.
 

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Související zboží

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Copywriting © HEMIKL PARTNER TRIO s.r.o. | všechna práva vyhrazena

JavaScript musí být povolen